"Telenor" će u drugoj polovini ove godine građanima ponuditi usluge fiksne telefonije. "Telenor" je krajem januara već počeo da pruža usluge fiksne telefonije poslovnim korisnicima. Cene ponuđenih usluga "Telenorove" fiksne telefonije su na nivou trenutnih cena fiksne telefonije. "Telenor" će korisnicima nuditi usluge klasičnog telefoniranja i širokopojasnog Interneta, a ponuda će biti najsavremenija na srpskom tržištu. "Telenor" će se, prilikom pružanja usluga fiksne telefonije, jednim delom oslanjati na infrastrukturu "Telekoma Srbije", ali je u isto vreme počeo razvoj i unapređivanje sopstvene mreže. U toku je izgradnja optičke infrastrukture, od Beograda do bugarske granice.
"Telenor" će u drugoj polovini ove godine građanima ponuditi usluge fiksne telefonije, izjavio je direktor korporativnih poslova "Telenora" Goran Vasić.
On je rekao da je "Telenor" krajem januara već počeo da pruža usluge fiksne telefonije poslovnim korisnicima.
Cene ponuđenih usluga "Telenorove" fiksne telefonije su, kako je istakao Vasić, na nivou trenutnih cena fiksne telefonije.
"Telenor" će korisnicima nuditi usluge klasičnog telefoniranja i širokopojasnog Interneta, a ponuda će biti najsavremenija na srpskom tržištu.
"Telenor" će se, prilikom pružanja usluga fiksne telefonije, jednim delom oslanjati na infrastrukturu "Telekoma Srbije", ali je u isto vreme počeo razvoj i unapređivanje sopstvene mreže.
U toku je izgradnja optičke infrastrukture, od Beograda do bugarske granice.